Şİrket Profİlİ

Tekirdağ'ın en büyük sağlık kuruluşlarından biri olan Tekirdağ Yaşam Hastanesi bünyesinde kurulan ÖZEL MYMED SAĞLIK ve GENEL HİZ. LTD. ŞTİ. 2004 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Yurtiçinde ve yurtdışında bir çok noktada hizmet veren MYMED MEDİKAL, İstanbul İdare Merkezi'nde ve İzmir, Bursa, Adana, Kayseri,Trabzon ve Ankara, satış noktaların da mükemmeliyet ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyerek, bu doğrultuda ödün vermeden çalışmaktadır.

MYMED MEDİKAL, ürün kurulumundan satış sonrası servisine kadar hizmetin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olarak, 2017 yılı itibariye 10 yıldır sürdürdüğü Inbody marka vücut analiz cihazlarının temsilciliğini bırakmış olup, 2017 itibariyle Tartı Medikal'in temsilciliğini yaptığı TANITA marka vücut analiz cihazlarından oluşan yeni ürün portföyü ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.

MYMED MEDİKAL kalite güvence sisteminin EN ISO 9001:2008 uygunluğu FCQ ( First Quality Certification ) tarafından onaylanmıştır. MYMED MEDİKAL ürünleri AB Birliği ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım izni olan CE Markası kullanım yetkisine sahiptir.

Tıbbi cihaz satışında ve satış sonrası hizmetlerinde “önce insan sağlığı” ilkesiyle çalışan lider bir şirket olmak misyonumuzdur.

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak

Dürüstlük Liderlik Takım çalışması Mükemmellik Müşteri Memnuniyeti